2+1 APARTAMENTAI KOMPLEKSE LAPTOJE

ID: 2166
£
160000.00

Prabangus apartamentų kompleksas 2 + 1 Laptoje Šiaurės Kipre! Čia rasite viską, ko reikia patogiai viešnagei neįtikėtinos gamtos apsuptyje. Universitetai, anglų mokyklos, bankai ir parduotuvės – viskas, ko reikia, yra šalia.

Komplekse yra tik du kvartalai. Kiekviename yra tik 4 apartamentai, sukuriantys jaukią ir ramią atmosferą, kurią taip sunku rasti mieste. Kiekvienas butas yra nuo 81 iki 160 kvadratinių metrų ploto. m ir yra įrengta virtuvė su svetaine, 2 miegamieji, vonios kambarys ir koridorius.

Pirmo aukšto apartamentuose yra dengtos ir atviros terasos, o antrojo aukšto apartamentuose yra balkonas ir terasa ant stogo, todėl galėsite mėgautis nuostabiais apylinkių vaizdais ir ramiais vakarais su šeima ir draugais.

Komplekse yra lauko baseinas, kuriame galėsite plaukioti ir atsipalaiduoti po šilta Šiaurės Kipro saule. O automobilių stovėjimo aikštelė užtikrins saugų Jūsų automobilio saugojimą bet kuriuo metu.

Jūsų nauji namai laukia jūsų! Baigimas numatytas 2024 m. rugpjūčio mėn., todėl nepraleiskite progos įsigyti prabangų butą Laptoje, Šiaurės Kipre.


SPECIFIKACIJOS
  • Atviras baseinas
  • automobilių stovėjimo aikštelė

VIETA

Lapta yra laikoma viena iš populiariausių vietų Šiaurės Kipre. Nedidelis miestelis įsikūręs vaizdingoje vietoje ant kalnų šlaitų, vos 10 km nuo Girnės (Kirenija) centro.

Čia galite rasti daugybę lankytinų vietų, tarp jų: ​​Šv. Teodora (1843); Šv. Lukas ir šv. Mano. Vakaruose yra senovės romėnų rezervuaro liekanos. Pakrantės zonoje galite pamatyti Akhiropito vienuolyną, pastatytą XII amžiuje.

Šiandien Lapta yra pagrindinis turizmo centras. Artumas Kyrenia leidžia naudotis didelio miesto infrastruktūra, o nedidelis atstumas nuo jo leidžia pamiršti apie šurmulį.

Miestas garsėja švariais patogiais paplūdimiais. Ypač populiarus yra „Sunset Beach Club“, kuriame yra gyva muzika, dažasvydis, vaikų žaidimų kambarys, vandens sportas ir baseinas.

Площадь: 81 м²

Тип: Квартиры 2+1

Город: Лапта

Taip pat žr
Click to order
Ar patiko objektas?
Total: 
Palikite prašymą ir mūsų vadybininkas pasiūlys Jums palankiausias sąlygas šiam objektui
Jūsų vardas
Jūsų telefono numeris
Jūsų elektroninis paštas