DUPLEX 4+1 YENI BOGAZICHI SU PRIVATU BASEINIU IR GRINDINIU ŠILDymu

ID: 3074
£
328900.00

Naujasis kompleksas užima 18 732 m2 teritorijos ir yra Yeni Bogazici, mažaaukščių pastatų rajone. Vieta labai gera: viena vertus, netoli didelio Famagustos miesto, kita vertus, populiaraus Long Beach. Iki jūros - 1,2 km. Taip pat šalia anglų mokyklos Near East.

Tai idealus pasirinkimas poroms su vaikais ir norintiems gyventi ramioje ir ekologiškoje vietovėje su žaliais bulvarais, sporto aikštynais, poilsio zonomis ir viskuo, ko reikia pilnaverčiam gyvenimui.

Kompleksą sudaro 36 jaukūs šeimyniniai vieno aukšto vasarnamiai 2+1 ir 3+1, taip pat dviejų aukštų 3+1 ir 4+1 su privačiu baseinu 4x8 m2, sodo teritorijomis, parkavimo vieta, terasomis ir - grindinio šildymo sistemoje. Plotas svyruoja nuo 120 iki 270 m2. Statybos pabaiga – 2024 metų gegužės mėn.

Kiekvienas pirkėjas gauna malonią dovaną – nemokamą teisininko pagalbą sandoriams, leidimo gyventi registraciją, lėktuvo bilietus pirmyn ir atgal!


SPECIFIKACIJOS
  • Plotas – 230 m2
  • Sklypas – 446 m2
  • Pirmame aukšte: holas, atskira virtuvė, svetainė, vonios kambarys, 3 terasos, baseinas - 4x8 m2
  • Antrame aukšte: 3 miegamieji, vonios kambarys, 2 terasos.
  • parkavimosi vieta
  • Grindinis šildymas

MOKĖJIMO PLANAS

  • Pradinis įnašas - 35 proc.
  • 65% – per 17 mėnesių iki projekto pabaigos
  • Sumokėjus 100%, vila bus paruošta per 6-8 mėnesius, plius - nemokami butai gyvenimui vasarą.

VIETA

Yeni Bogazici yra Famagustos priemiestis, vaizdingas kaimas Šiaurės Kipre. Būtent čia galima grožėtis gražiausiais jūros saulėtekiais ir nepaliesta gamta.

Jūra – 1,2 km

Famagusta – 10 min. važiuoti

Erkano oro uostas – 40 min. važiuoti

Per 10 minučių pasieksite Famagustos centrą, kuriame yra viskas, ko reikia: parduotuvės, prekybos centras, vaistinės, mokyklos, darželiai, universitetas ir ligoninė. Todėl gyvenimas Yeni Bogazici iš tikrųjų yra gyvenimas mieste, bet savo namuose, gamtos apsuptyje.

Jis yra labai geroje vietoje, netoli paplūdimiai: Kocareis paplūdimys, Mimoza paplūdimys, Venus paplūdimys, Glapsides paplūdimys. Jie geriausi ne tik Šiaurės Kipre, bet ir visoje saloje.

Truputis automobiliu taip pat yra istorinis orientyras – senovinis Salamio miestas – kadaise didžiausias ir įtvirtintas Kipro miestas.

Площадь: 270 м²

Тип: Квартиры 3+1

Город: Йени Богазичи

Taip pat žr
Click to order
Ar patiko objektas?
Total: 
Palikite prašymą ir mūsų vadybininkas pasiūlys Jums palankiausias sąlygas šiam objektui