Atgal skambutis
Užpildykite laukelį, kad sulauktumėte skambučio iš mūsų vadybininko.
Jūsų telefono numeris
Privatumo politika
severniykipr.ru svetainės administravimas reikalingas norint išlaikyti jūsų privatumą internete. Didelį dėmesį skiriame jūsų pateiktų duomenų saugumui. Mūsų privatumo politika yra pagrįsta Europos Sąjungos Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu (BDAR). Tikslai, kuriais mes renkame Jūsų asmens duomenis, yra šie: mūsų paslaugos tobulinimas, bendravimas su šios svetainės lankytojais, naujienlaiškiai, vartotojo pageidaujamos informacijos pateikimas, su svetainės specializacija susijusių paslaugų teikimas, ir kitiems toliau išvardytiems veiksmams.

Asmens duomenų saugojimas ir tvarkymas

Mes renkame ir tvarkome jūsų asmens duomenis tik gavę jūsų sutikimą. Jūsų leidimu galime rinkti ir tvarkyti šiuos duomenis: vardą ir pavardę, el. pašto adresą, telefono numerį, . Jūsų asmeninė informacija renkama ir tvarkoma pagal Europos Sąjungos ir Kipro įstatymus.

Duomenų saugojimas, keitimas ir pašalinimas

Vartotojas, pateikęs severniykipr.ru savo asmens duomenis, turi teisę juos pakeisti ir pašalinti, taip pat teisę atšaukti sutikimą dėl duomenų tvarkymo. Laikas, per kurį bus saugomi Jūsų asmens duomenys, yra: 12 mėnesių. Baigus tvarkyti Jūsų asmens duomenis, svetainės administracija juos ištrins visam laikui. Norėdami pasiekti savo asmens duomenis, galite susisiekti su administracija adresu administrator@dom-info.eu. Jūsų duomenis trečiajai šaliai galėsime perduoti tik gavę jūsų sutikimą. Jei duomenys buvo perduoti trečiajai šaliai, kuri nėra susijusi su mūsų organizacija, mes negalime atlikti jokių tų duomenų pakeitimų.

Apsilankymo techninių duomenų tvarkymas

Jūsų IP adreso, apsilankymo laiko, naršyklės nustatymų, operacinės sistemos ir kitos techninės informacijos įrašai išsaugomi duomenų bazėje, kai lankotės severniykipr.ru. Šie duomenys būtini norint teisingai atvaizduoti svetainės turinį. Naudojant šiuos duomenis neįmanoma identifikuoti lankytojo asmens.

Vaikų asmeninė informacija

Jei esate nepilnamečio vaiko tėvas arba teisėtas globėjas ir žinote, kad vaikas mums pateikė savo asmeninę informaciją be jūsų sutikimo, susisiekite su mumis adresu administrator@dom-info.eu. Draudžiama įvesti nepilnamečių vartotojų asmens duomenis be tėvų ar teisėtų globėjų sutikimo.

Slapukų apdorojimas

Slapukų failus naudojame teisingam svetainės turinio atvaizdavimui ir naršymo severniykipr.ru patogumui. Tai maži failai, saugomi jūsų įrenginyje. Jie padeda svetainei įsiminti informaciją apie jus, pvz., kokia kalba naudojate svetainę ir kokius puslapius jau atidarėte. Ši informacija bus naudinga kito apsilankymo metu. Slapukų dėka naršymas svetainėje tampa daug patogesnis. Daugiau apie šiuos failus galite sužinoti čia. Savo naršyklėje galite patys nustatyti slapukų priėmimą ir blokavimą. Nesugebėjimas gauti slapukų gali apriboti svetainės funkcionalumą.

Asmens duomenų tvarkymas naudojant kitas paslaugas

Ši svetainė naudoja trečiųjų šalių internetines paslaugas, kurios renka duomenis nepriklausomai nuo mūsų. Tokios paslaugos apima: Google Analytics , Facebook.com, .

Šių tarnybų surinkti duomenys gali būti teikiami kitoms tų organizacijų tarnyboms. Jie gali naudoti duomenis savo reklamos tinklo reklamai personalizuoti. Apie tų organizacijų vartotojų sutartis galite sužinoti jų svetainėse. Taip pat galite atsisakyti rinkti jūsų asmens duomenis. Pavyzdžiui, Google Analytics Opt-out Browser Add-on galima rasti čia. Mes neperduodame jokių asmens duomenų kitoms organizacijoms ar tarnyboms, kurios nėra nurodytos šioje privatumo politikoje. Išimties tvarka surinkti duomenys gali būti teikiami valstybės institucijų, turinčių teisę reikalauti tokios informacijos, teisėtu prašymu.

Nuorodos į kitas svetaines

Mūsų svetainėje severniykipr.ru gali būti nuorodų į kitas svetaines, kurių mes nevaldome. Mes nesame atsakingi už šių svetainių turinį. Rekomenduojame susipažinti su kiekvienos svetainės, kurioje lankotės, privatumo politika, jei tokia politika yra.

Privatumo politikos pakeitimai

Kartkartėmis mūsų svetainė severniykipr.ru gali atnaujinti mūsų privatumo politiką. Informuojame apie bet kokius privatumo politikos pakeitimus, patalpintus šiame tinklalapyje. Stebime bet kokius teisės aktų pokyčius, susijusius su asmens duomenimis Europos Sąjungoje ir Kipre. Jei įvedėte bet kokius savo asmens duomenis mūsų svetainėje, mes jus informuosime apie privatumo politikos pakeitimus. Jeigu Jūsų asmens duomenys, o konkrečiau, Jūsų kontaktinė informacija buvo įvesti neteisingai, mes negalėsime su Jumis susisiekti.

Atsiliepimai ir baigiamosios sąlygos

Visais su privatumo politika susijusiais klausimais galite susisiekti su severniykipr.ru administracija adresu administrator@dom-info.eu arba užpildę kontaktinę formą, nurodytą atitinkamoje šios svetainės skiltyje. Jei nesutinkate