2+1 VILA DIPKARPAŽĖS REZERVE

ID: 4006
£
139900.00

16 atskirų vilų kompleksas ekstremaliausiame Šiaurės Kipro kaime – Dipkarpaze. Tai saugoma vieta, kur nepaliesta gamta susitinka su dangaus žydrumu ir jūra, o paplūdimiai švariausi visoje saloje.


Įsikūręs 8,6 tūkstančio kvadratinių metrų. m, kompleksas susideda iš 2 + 1 vilų, turi 6,8 tūkst. kv.m žalią erdvę. m ir atstovauja 360 m2 vidaus ir išorės erdvės.


Visos vilos yra vienodo tipo, jų plotas 115 kv. m ir yra nuosavuose sklypuose 360 ​​kv. m. Kiekviename jų yra 2 automobilių stovėjimo aikštelė ir čerpinis stogas. Namuose viskas numatyta komfortui, o sode galima žiūrėti į žvaigždes ir mėgautis gamta.


Projektas yra vos 10 minučių kelio automobiliu nuo Auksinio paplūdimio ir 5 minutės pėsčiomis nuo turgų, vaistinių, kavinių, konditerijos parduotuvių ir restoranų.


SPECIFIKACIJOS

Tiesioginis vaizdas į jūrą

kraštovaizdžio dizainas

Patogus privažiavimas, šalia kelio

Sutvarkyta teritorija

Privati ​​automobilių stovėjimo aikštelė

Komplekso atsarginis generatorius

Saugoma teritorija 24/7


MOKĖJIMO PLANAS

30% - pradinis įnašas

70% - paskola iš banko 10 metų


VIETA

Karpazo pusiasalis yra atokiausias Šiaurės Kipro taškas. Tai kvapą gniaužiantys nuošalūs paplūdimiai su auksiniu smėliu ir skaidriais, mylių ilgio vandenimis, žaluma ir turkio spalva.

Viduržemio jūra, tai laisvai klajojantys asilai (Kipro simbolis), ir, žinoma, tai senovės paminklai, pusiasalyje išlikę iki šių dienų.

Dipkarpaz yra pagrindinė pusiasalio gyvenvietė, gana modernus kaimas su visa gyvenimui reikalinga infrastruktūra. Jis vadinamas vartais į Karpazo rezervatą. Gyventojų skaičius yra 5300 žmonių.


  • Iki Kirenijos - 120 km
  • Erkano oro uostas – 138 km
  • Larnakos oro uostas – 147 km

Pagrindinis gyventojų užsiėmimas – žemės ūkis: augina figas, granatus, citrinas, apelsinus, tabaką. Taip pat gerai išvystyta infrastruktūra: yra kavinių, barų, turgų ir nedidelių viešbučių.

Площадь: 115 м²

Тип: Виллы

Город: Дипкарпаз

Taip pat žr
Click to order
Ar patiko objektas?
Total: 
Palikite prašymą ir mūsų vadybininkas pasiūlys Jums palankiausias sąlygas šiam objektui