VILA 6+2 YENI BOGAZICHI 400 M NUO JŪROS

ID: 4198

Parduodama prabangi vila 6 + 2 Yeni Bogazici kaime, vos 400 metrų nuo paplūdimio! Tai idealus variantas ieškantiems ramios ir ramios vietos gyventi.


Namas yra nuo Salamis-Famagustos kelio nuo jūros, šalia žalios gamtosaugos zonos, artimiausia mini prekyvietė yra už 250 metrų, Near East koledžas – už 2 km, o Famagusta – tik už 6 km.


250 m2 vila susideda iš 3 aukštų ir turi 6 miegamuosius. Pirmas aukštas idealiai tinka gyventi šeimai, nes erdvi virtuvė-svetainė, du miegamieji ir du vonios kambariai, sandėliukas. Pirmame aukšte taip pat yra išėjimas į garažą ir gatvę.


Pirmame aukšte yra dar viena jauki virtuvė-svetainė, erdvus miegamasis ir vonios kambarys. Antrame aukšte yra du papildomi miegamieji ir dar vienas vonios kambarys.


Vila pagaminta iš brangių ir kokybiškų medžiagų, kurios užtikrina jos ilgaamžiškumą. Taip pat yra garinis šildymas, renovuotas.


Nuosavą 800 m2 teritoriją supa nuostabus sodas, kuriame žydintys egzotiški augalai sukuria harmonijos ir grožio atmosferą. Dengtas garažas dviems automobiliams suteiks saugumą Jūsų automobiliams. Nepraleiskite progos tapti šios nuostabios vilos vienoje gražiausių ir vaizdingiausių Kipro vietų savininku!


SPECIFIKACIJOS

3 aukštai

2 svetainės su virtuve

6 miegamieji

4 vonios kambariai

Brangios ir kokybiškos medžiagos

Šildymas garais

Sodas

Dengtas garažas 2 automobiliams


MOKEJIMO PLANAS

100% mokėjimas


VIETA

Yeni Bogazici yra Famagustos priemiestis, vaizdingas kaimas Šiaurės Kipre. Būtent čia galima grožėtis gražiausiais jūros saulėtekiais ir nepaliesta gamta.


  • Iki paplūdimio - 400 m
  • Minimarketas - 250 m
  • Šalia žalia zona
  • Netoli Rytų koledžas - 2 km
  • Famagusta – 6 km

Per 10 minučių pasieksite Famagustos centrą, kuriame yra viskas, ko reikia: parduotuvės, prekybos centras, vaistinės, mokyklos, darželiai, universitetas ir ligoninė. Todėl gyvenimas Yeni Bogazici iš tikrųjų yra gyvenimas mieste, bet savo namuose, gamtos apsuptyje.

Площадь: 250 м²

Тип: Виллы

Город: Йени Богазичи

Taip pat žr
Click to order
Ar patiko objektas?
Total: 
Palikite prašymą ir mūsų vadybininkas pasiūlys Jums palankiausias sąlygas šiam objektui