Atgal skambutis
Užpildykite laukelį, kad sulauktumėte skambučio iš mūsų vadybininko.
Jūsų telefono numeris

Kaip įregistruoti turtą, ar būtinai reikia advokato?

Tai įmanoma ir be teisininko, bet bus daug sunkiau, nes:

  • Visos institucijos bendrauja ir skelbia dokumentus turkų kalba, o turkų kalbos ir teisės aktų nemokančiam asmeniui bus sunku teisingai įregistruoti nekilnojamąjį turtą, o tuo labiau - patikrinti patį sandorio objektą, ar nėra bet kokius teisinius apribojimus.

  • Patiems registruodami nekilnojamąjį turtą galite sutaupyti lėšų, tačiau kilus nesusipratimui su statytoju, Jūsų interesus apginti galės tik įtrauktas teisininkas.

  • Be to, šiuo metu Šiaurės Kipro vyriausybė svarsto įstatymo projektą, pagal kurį už turto įregistravimą nedalyvaujant advokatui grės baudos ir net laisvės atėmimo iki 2 metų. Tai daroma siekiant apriboti nelegalią vadinamųjų paplūdimių maklerių vykdančią veiklą, kurie žada sutartį įregistruoti patys, neturėdami licencijų ir leidimų tokiai veiklai.

Todėl galime rekomenduoti mūsų teisiniką Munirą Akilį. Tai anglų teisininkas, atitinkamą licenciją. Jis taip pat yra buvęs Šiaurės Kipro vyriausiasis teisėjas. Mes laiduojame už jį ir rekomenduojame atstovauti Jūsų interesams Šiaurės Kipro. Patogumui turime ir finansų auditorių, kuris taip pat dalyvauja kuriant verslą.

Kita teisinikė, kurią rekomenduojame, yra Berna Čelik. Ji specializuojasi nekilnojamojo turto registravimo, verslo valdymo ir tarptautinių konfliktų sprendimo srityse. Berna įgijo daktaro laipsnį Edgehill universitete Didžiojoje Britanijoje ir turi 13 metų teisininkės ir teisės patarėjos darbo patirtį. Be to, ji dėsto tarptautinę teisę viename Kipro universitete. Ji taip pat ėjo generalinio sekretoriaus Europos Komisijoje pirmininkės pareigas Kipro klausimu.
Palikite atsiliepimo prašymą
O mūsų vadybininkas susisieks su jumis ir atsakys į visus jūsų klausimus
Jūsų vardas
Jūsų telefono numeris
Jūsų elektroninis paštas
Užduokite savo klausimą čia
NEKILNOJAMASIS TURTAS
PRENUMERUOKITE AKCIJAS