Atgal skambutis
Užpildykite laukelį, kad sulauktumėte skambučio iš mūsų vadybininko.
Jūsų telefono numeris

Nekilnojamojo turto pirkimo sandoris: kaip teisingai sudaryti dokumentus Šiaurės Kipre užsieniečiams?

Sandorio sudarymas užsieniečių būstui įsigyti saloje apima kelis etapus:

1. Pirmiausia reikia išsirinkti norimus apartamentus, butą ar namą Šiaurės Kipre, susitarti dėl sandorio kainos ir sąlygų.

2. Tada reikia įnešti depozitą, kad rezervuotume norimą objektą. Paprastai jo dydis yra 1000-2000 eurų, dolerių ar svarų.

3. Sutartį surašo advokatas. Sutartyje nurodytos visos sąlygos: informacija apie savininką ar pardavėją, įforminimo laikas, tiksli objekto kaina ir kt.

4. Mūsų ekspertai atlieka preliminarų patikrinimą, kad įsitikintų, jog nekilnojamasis turtas nėra įkeistas ar hipotekoje, išaiškintų ir garantuotų klientams, kad objektą parduoda jo savininkas.

5. Ekspertai būtinai tikrina dokumentus, leidimus ir statybos patvirtinimus.

6. Dokumentų tvarkymo procesas prasideda tik tuo atveju, jei sandoris yra saugus ir teisėtas. Sutartį pasirašo pirkėjas ir pardavėjas.

7. Kartu su pirmąja įmoka apmokamos advokato paslaugos ir 0,5% valstybės rinkliava.

8. Po įforminimo, sutartis registruojama specialiame valstybinės žemės komitete, duomenys apie būsto pirkimą įrašomi į žemės ir mokesčių registrą. Visas procedūras atlieka advokatas, surašantis pirkimo-pardavimo sutartį.

9. Tai suteikia papildomų garantijų, kad būstas nebus perduotas trečiajai šaliai ar perparduotas.

10. Užsieniečiai turi gauti iš Šiaurės Kipro Turkijos Respublikos Vidaus reikalų ministerijos specialų leidimą registruoti nuosavybės teises. Jums to daryti nereikia, nes mūsų teisininkai įstaigai perduoda duomenis apie užsienio pirkėjus ir parengia visus dokumentus, dažniausiai leidimas išduodamas per šešis mėnesius.

11. Reikalingų dokumentų paketą sudaro sutarties kopija, pareiškėjo surašyta anketa ir pareiškimas, paso pirmojo puslapio ir atvykimo vizos kopijos.

12. Savo šalies Vidaus reikalų ministerijoje užsieniečiui reikia gauti pažymą apie neteistumą, ji turi būti patvirtinta notaro ir išversta į anglų kalbą.

13. Pirkėjas, norėdamas gauti leidimą įsigyti būstą Šiaurės Kipre, moka 3% mokestį už registraciją savo vardu, 1% savivaldybės rinkliavą nuo 3% turto kainos ir dar 350 svarų duomenų įvedimo įstaigos išlaidoms.
Palikite atsiliepimo prašymą
O mūsų vadybininkas susisieks su jumis ir atsakys į visus jūsų klausimus
Jūsų vardas
Jūsų telefono numeris
Jūsų elektroninis paštas
Užduokite savo klausimą čia
NEKILNOJAMASIS TURTAS
PRENUMERUOKITE AKCIJAS