Atgal skambutis
Užpildykite laukelį, kad sulauktumėte skambučio iš mūsų vadybininko.
Jūsų telefono numeris

Nekilnojamojo turto Kipre išlaikymo išlaidos

Apsvarstykime svarbiausias kasdienes problemas, su kuriomis susiduria kiekvienas naujas Šiaurės Kipro gyventojas.
Perkant nekilnojamąjį turtą Šiaurės Kipre reikės sumokėti komunalines išlaidas: už elektrą, vandenį, dujas ir komplekso priežiūrą.

Dujų sąskaitos
Galite nusipirkti dujų balioną, kurio kaina bus apie 80 lirų (13 dolerių). Jei dujas naudosite tik maisto ruošimui, baliono užteks 2-3 mėnesiams.

Būsto išlaikymas
Pirkdami butą komplekse su išvystyta infrastruktūra, gyventojai turėtų būti pasirengę mokėti už priežiūros paslaugas. Valdymo įmonė stebi, kad laiku išvalomi baseinai, prižiūrimi sodai ir tvarkoma aplinkinė teritorija. Mokėjimas svyruos nuo 40 dolerių iki 150 dolerių per mėnesį.

Pirkdami būstą atskirame name be infrastruktūros, gyventojai moka už šiukšlių išvežimą, teritorijos valymą ir apšvietimą, bendra suma – apie 15 dolerių per mėnesį.

Mokėjimas už elektrą
Elektros energija mokama pagal nustatytus tarifus: nuo 23:00 iki 9:00 - apie 0,11 dolerio, nuo 18:00 iki 23:00 - 0,16 dolerio, nuo 9:00 iki 18:00 - 0,21 dolerio.

Sąskaitos už vandenį
Mokėjimas už vandenį gali būti preliminarus, kai mokate už kiekį, kurio jums gali prireikti, arba faktiškai. Vienos tonos kaina yra 1,3–1,6 dolerio. Geriamasis vanduo perkamas parduotuvėje arba užsakomas, 19 litrų kaina siekia 1,32 dolerio.

Sąskaitų apmokėjimas
Šiaurės Kipro gyventojai turi galimybę užsiregistruoti ir gauti nemokamą informacinį biuletenį, tada kvitai bus išsiųsti į elektroninį paštą, o apmokėti galima bet kuriame banke ar parduotuvių tinkle.

Nekilnojamojo turto mokestis
Kiekvienais metais nekilnojamojo turto savininkai moka mokestį, kuris įskaičiuojamas priklausomai nuo būsto ploto – už 1 kvadratinį metrą teks sumokėti apie 1,5–2 Turkijos liras (11 dolerių per metus).

Pirkti nekilnojamąjį turtą Šiaurės Kipre yra pelninga, nes išlaikymo sąlygos yra patogios, o mokėjimai yra minimalūs, palyginti su kitomis šalimis.

Palikite atsiliepimo prašymą
O mūsų vadybininkas susisieks su jumis ir atsakys į visus jūsų klausimus
Jūsų vardas
Jūsų telefono numeris
Jūsų elektroninis paštas
Užduokite savo klausimą čia
NEKILNOJAMASIS TURTAS
PRENUMERUOKITE AKCIJAS