Atgal skambutis
Užpildykite laukelį, kad sulauktumėte skambučio iš mūsų vadybininko.
Jūsų telefono numeris

Kaip gauti leidimą gyventi?

Leidimą gyventi galima gauti perkant nekilnojamąjį turtą Šiaurės Kipre už bet kokią sumą, priešingai nei Pietų Kipre ir Ispanijoje, kur yra mažesnė įsigyto nekilnojamojo turto kaina. Mūsų įmonė aptarnavimo po pardavimo rėmuose gali padėti išspręsti leidimo gyventi gavimo klausimus.

Leidimas gyventi suteikia teisę be pertraukos būti Šiaurės Kipre iki 1 metų. Jei leidimas gyventi pratęsiamas 7 metams, galite gauti Šiaurės Kipro pilietybę. Pilietybė suteikia daugiau teisių, pavyzdžiui, kur kas lengviau atidaryti verslą nei užsieniečiui.

DOKUMENTŲ SĄRAŠAS:
Norėdami gauti leidimą gyventi, turite kreiptis į vietos policijos komisariato imigracijos skyrių ir pateikti šiuos dokumentus:

1. Nekilnojamojo turto pirkimo-pardavimo sutarties originalas ir kopija su žyminio mokesčio žyma.

2. Gyvenamosios vietos pažymėjimą reikia paimti iš mukhtaro (vietinio vadovo). Ant kiekvieno sertifikato klijuojami antspaudai.

3. Išrašas iš vietinio banko. Sąskaitoje reikia parodyti ne mažiau kaip 15–25 tūkstančius dolerių vienam asmeniui per metus. Leidimo gyventi terminas priklauso nuo sumos banke. Jei pinigų jų nuožiūra neužtenka, tuomet jie gali duoti tik 6 mėn. Norėdami atidaryti sąskaitą, jums taip pat reikia pažymos iš mukhtaro pagal gyvenamąją vietą ir sutarties kopijos.


P.S. Šią sumą galima paimti iš įmokos už nekilnojamąjį turtą, užtenka pinigus įdėti į banką, paimti išrašą ir iš karto juos atsiimti, kad sumokėtumėte už nekilnojamąjį turtą.

4. Santuokos liudijimas išverstas į turkų kalbą ir patvirtintas notaro.

5. Gimimo liudijimas (vaikams nuo 18 metų).

6. 2 nuotraukos.

7. Jūsų tarptautinio paso kopija (pirmasis puslapis ir puslapis su antspaudu, kuris buvo uždėtas atvykus į Šiaurės Kiprą).
Palikite atsiliepimo prašymą
O mūsų vadybininkas susisieks su jumis ir atsakys į visus jūsų klausimus
Jūsų vardas
Jūsų telefono numeris
Jūsų elektroninis paštas
Užduokite savo klausimą čia
NEKILNOJAMASIS TURTAS
PRENUMERUOKITE AKCIJAS