Atgal skambutis
Užpildykite laukelį, kad sulauktumėte skambučio iš mūsų vadybininko.
Jūsų telefono numeris
NUOTOLINIO NEKILNOJAMOJO TURTO PIRKIMAS

TAI ŠIUOLAIKINĖ 2022 M. REALYBĖ

NUOTOLINIO NEKILNOJAMOJO TURTO PIRKIMAS
TAI ŠIUOLAIKINĖ 2022 M. REALYBĖ
6 užsakymo internetu žingsniai
OBJEKTO PASIRINKIMAS, VISŲ DETAIŲ DERINIMAS
Apsisprendę dėl objekto pasirinkimo, su Jūsų vadybininku susitarę dėl visų sąlygų, išsiunčiate pasą ir gaunate sąskaitą, kad sumokėtumėte 1000-2000 svarų depozitą (5000 svarų už antrinį objektą) priklausomai nuo objekto. Depozitą galima sumokėti bet kokia Jums patogia valiuta – doleriais, svarais, eurais. Sutartyje galite palikti kainą svarais ir atsiskaityti doleriais arba eurais pagal apmokėjimo dienos kursą arba galime iš karto fiksuoti sumą doleriais ar eurais, jei Jums patogiau taip. Paprastai depozitas leidžia išimti nekilnojamojo turto objektą iš rinkos 1 mėnesiui ir yra negrąžinamas.
DEPOZITO MOKĖJIMAS
Be to, depozitą galite sumokėti keliais būdais:
1) Vienas patogiausių yra internetinė bankininkystė, jei ja naudojatės.
Jūs atliekate pavedimą ir atsiunčiate mums mokėjimo patvirtinimą. Paprastai pinigai gaunami per 3-5 dienas.

2) Antrasis būdas – atsiskaitymas per banko skyrių.
Jeigu nenorite „demonstruoti" nekilnojamojo turto įsigijimo užsienyje, sąskaitoje galime ne nurodyti nekilnojamojo turto įsigijimo, o rašyti, pavyzdžiui, teisinių ar konsultacinių paslaugų apmokėjimą ar būsto nuomą. Šiuo atžvilgiu galime prisitaikyti prie Jūsų norų.

3) Trečias būdas – atsiskaityti kortele.
Jei turite kreditinę kortelę, depozito sumą galime atsiimti be kortelės korpuso, ši galimybė vadinama mail order. Jūs pateikiate mums savo kortelės duomenis (numerį, galiojimo datą ir triženklį kodą kortelės gale) ir mes atsiskaitome per terminalą. Jei jus glumina tai, kad perkeliate mums savo kortelės duomenis, tai galime padaryti internetu. Kai vienas iš mūsų darbuotojų bus buhalterijoje, prijungsime vaizdo nuorodą ir jūs tiesiogiai įgarsinsite kortelės duomenis, kai buhalteris juos įves į terminalą. Taigi Jūsų kortelės duomenys niekur nebus įrašyti. Daugelis mūsų klientų atsiskaito tokiu būdu, nes tai greita ir patogu.
OBJEKTO PAŠALINIMAS IŠ RINKOS
Kai tik atsiųsite mums mokėjimo patvirtinimą, mes pašaliname duotą objektą iš rinkos ir paruošiame Jums rezervacijos formą. Rezervacijos formoje nurodome visas sutartas sąlygas, kainą, mokėjimo planą, visas dovanas ir premijas (jei taikoma).
TEISININKO PASIRINKIMAS
Toliau – advokato pasirinkimas. Kadangi perkate nekilnojamąjį turtą ne savo gimtojoje šalyje, jums reikia profesionalo, išmanančio šios šalies įstatymus ir sąvokas. Galime jums rekomenduoti vieną iš mūsų teisininkų – Munirą Akilį arba Berną Čelik.

Muniras Akilis yra nepriekaištingos reputacijos anglų teisininkas ir buvęs Šiaurės Kipro vyriausiasis teisėjas. Berna Čelik yra pirmaujanti teisininkė Šiaurės Kipre, besispecializuojanti nekilnojamojo turto ir verslo klausimais, dėsto tarptautinę teisę viename iš Kipro universitetų.
ĮGALIOJIMO TEISININKUI IR NEKILNOJAMOJO TURTO SUTARTIES PASIRAŠYMAS
Procedūra tokia - mes atsiunčiame įgaliojimo tekstą, Jūs jį atsispausdinate 3 egzemplioriais, patvirtinate Turkijos ambasadoje ir atsiunčiate mums per DHL.
Atkreipkite dėmesį, kad reikalinga Apostilė.

Įgaliojimas suteikia teisę išimtinai pasirašyti sutartį Jūsų vardu ir Jūsų nurodymu įregistruoti turtą žemės biure bei sumokėti žyminį mokestį. Ateityje, remdamasis šiuo įgaliojimu, teisininkas taip pat perleis nuosavybės teisę į Jūsų vardą. Kai rankose turėsime įgaliojimą, teisininkas galės pasirašyti sutartį, prieš tai su Jumis susitaręs. Sutartis sudaroma pagal rezervacijos formą. Jei jums svarbu, kad ant sutarties būtų Jūsų, o ne teisininko parašas, kartu su įgaliojimu DHL galite siųsti 3 pasirašytas sutarties kopijas.
APMOKĖJIMAS UŽ TEISININKO PASLAUGAS IR PIRMOSIOS ĮMOKOS MOKĖJIMAS
Gavus pirmąją įmoką, teisininkas užregistruoja sutartį ir galima Jus pasveikinti su sėkmingu pirkiniu.

Sandorio registracijos nuotoliniu būdu procedūra yra skaidri, suprantama ir naudinga procedūra, pirmiausia Jums! O jei turite papildomų klausimų, Dom-Info ekspertai pasiruošę į juos aiškiai atsakyti ir vėl patikslinti Jums nesuprantamus dalykus!
PAŽINTINIO VIZITO PROGRAMA
ПРОГРАММА
Atvykimas į Larnakos / Erdžano oro uostą, susitikimas su įmonės atstovu.
Apgyvendinimas apartamentuose / viešbutyje prie jūros.
Didžiausių statytojų nekilnojamojo turto objektų apžiūra
Apžiūrėti Kipro architektūros paminklus, populiariausius paplūdimius.
3 nemokamosdienos Kipre
Įmonės DOM-INFO atstovas padės išsirinkti pelningiausius skrydžio variantus ir suorganizuos pervežimą į butą/viešbutį.
Apsigyvendinti į butą ar viešbutį padės įmonės vadybininkas.
Famagustos, Iskelės, Boazos, Kirenijos, Karaoglano-glu, Alsanjak, Esentepe, Bakhcheli, Tatlysu apžiūra trunka nuo trijų iki penkių dienų. Iš anksto prie kavos puodelio susitariate su vadybininku dėl susitikimo ir objektų apžiūros laiko. Jei pageidaujate, vadybininkas nuveš į prekybos centrą, į paplūdimį ir parodys visą regioną.
Pažintinis vizitas apima ne tik objektų apžiūrą, bet ir skirtingus regionus, paplūdimius, lankytinas vietas ir kt. Mes padarysime viską, kad Jūs pamiltumėte salą :)
Visus teisinius klausimus, kylančius viešint saloje, galite užduoti mūsų kvalifikuotiem teisininkam, kurie patars visais teisiniais aspektais perkant nekilnojamąjį turtą, pradedant verslą ir pan.
Visapusiškos teisinės konsultacijos dėl nekilnojamojo turto įsigijimo.
Spustelėkite norėdami
Sužinokite daugiau
Palikite prašymą 7 laisvoms dienoms Kipre
O mūsų vadybininkas pasiūlys patogiausias kelionės datas
Jūsų vardas
Jūsų telefono numeris